Nechci abych příliš zmohutněl

Obvyklý blábol těch co nevynikají pílí a jsou líní se do toho pořádně opřít a tiše ostatním, kteří dosáhli uspokojivého svalového rozvoje závidí a možná i utrousí nějakou nepříliš lichotivou poznámku na jejich adresu.

Dnes je můj lehký den

Tato hláška je úsměvná, nejvíce se jí můžeme dočkat u těch jenž vědí, že toho nemají po stránce výkonu co ukázat.

Břicho budu cvičit až zítra

Další z úsměvných hlášek, přiznám se občas ji použiju i napůl žertem já. Co si budeme namlouvat, trénink břicha není příliš zábavný a navíc se dá břicho skrýt pod tričkem. Tím pádem máme motivaci o něco sníženou.

Nechodím do posilovny abych koukal po ženských

Pokud má někdo potřebu pronést takovouhle větu, rozhodně se na nějakou pěknou kočičku rád podívá.

Dříve jsem zvedal...

Namísto teček si dosaďte libovolnou hodnotu považovanou za dobrý výkon. Hodnota výkonu nelze nijak ověřit. Nejpravděpodobnější bude, že si ji mluvčí vymyslel aby ohromil přítomné jaký je borec.

Ne, takto jsem přibral po kreatinu

Kreatin je látka, která způsobuje zvýšení tělesné hmotnosti a síly. Efekt je pouze dočasný. Zvýšení hmotnosti je způsobeno především, zadržováním vody v těle. Při opakovaném použití účinek klesá až vymizí úplně. Výhodou je, že přípravek není na seznamu zakázaných látek. Takže ten kdo užívá například anabolické steroidy použije při udivených dotazech ve svém okolí výmluvu s kreatinem.

Minule jsem zvedal o hodně víc

Je to podobné jako v pátém bodě. Můžeme věřit, že dotyčný má jen špatný den, ale spíše jen kecá. Pokud na to nemám nebudu ještě na sebe upozorňovat a jsem raději zticha.

Jó za mlada, to kdybys mě viděl...

Tohle můžeme slyšet nejčastěji od strejců někde u piva. Když mají taťkové upito tak se jejich mysl opájí vybájenými představami o tom jací byli za mlada nabušení. A když se u stolu objeví někdo na kom je vidět, že na sobě maká, vyprávění pohádek může začít. Potom to vypadá, že před vámi sedí málem druhý Arnold.

KONTAKT : dr.bodybuilding@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one