Nakrmte svoje svaly správnými  výživnými látkami, které potřebují k růstu.

Jste tím,co jíte. Jsem si jistý,že jste už z mnoha stran slyšeli, že výživa tvoří 50% úspěchu,někdo dokonce říká 75 % či dokonce 90 %. Bez ohledu na konkrétní procenta jsou vaše svaly úzce spajé s tím,co jíte. Pravdou je, že bez odpovídající stravy byste nebyli schopni budovat svalovou hmotu, i kdyby byl váš trénink vysoce intenzivní a po všech stránkách dokonalý.

1. HOVĚZÍ (obasahuje: bílkoviny,tuky)

Kdyvych měl volit pouze jeden zdroj bílkovin, bylo by to hovězí maso. Steak nebo mleté hovězí je základem kulturistického jídelníčku a je tomu již od samostatných začátků moderní kulturistiky.

2. KUŘECÍ ( bílkoviny)

Málokterá potravina je vůči kulturistům tak přátelská jako kuřecí maso. Kuřecí prsa s rýží jsou základem kulturistického jídelníčku a dokonalým potrénonkovým jídlem. 180 g kuřesích prsíček obsahuje zhruba 40 gramů bílkovin.

3. VAJÍČKA. (bílkoviny,tuky)

Skvělá a nenahraditelná vajíčka!  Jsou nejlépe vstřebatelným živočišným zdrojem bílkovin,a navíc v jejich prospěch mluví i skvělá cena. Jedno velké vajíčko obsahuje 8 g bílkovin a 6 g tuků(najdete v něm cholesterol,který, což mnozí z vás nevědí, má anabolické účinky)

4. RYBY ( bílokoviny,tuky)

Existuje mnoho druhů ryb a tak máte z čeho vybírat. Nejlevnější bývá tunák v konzervě,Ten se již stal součástí kulturistického stereotypu.

5. MLÉKO,SÝRY,JOGURTY. (bílkoviny,tuky)

Jde o zdroje bílkovin, vápníku a vitamínu D. Dlouho před tím,než se objevili proteinové nápoje,pili kulturisté litry mléka,aby nabrali svalovou hmotu.

6. KRŮTÍ (bílkoviny)

Další kvlitní zdroj masa,které byste si neměli nechávat pouze na sváteční stůl. krůtí steak si dopřejte rozhodně častěji. 180 g krůtích prsíček obsahuje 42 gramů bílkovin.

7. RÝŽE (sacharidy)

Nyní je čas zmínit se o kvalitních sacahridech. Rýže natural vám dodá energii pro trénink a umožní vám dosáhnout skvělého napumpování, pokud si j dopřejete v předtréninkovém jídle. konzumace rýže vám pomůýe doplnit zásoby glykogenu.

KONTAKT : dr.bodybuilding@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one