Garcinia cambogia (HCA) - hlavní součástí této jihoindické rostliny je účinná látka HCA (kyselina hydroxycitronová). HCA omezuje tukovou syntézu a tím podstatně zabranuje ukládání tuků. HCA současně stabilizuje hladinu krevního cukru, čímž navozuje pocit sytosti a omezuje pocit hladu. Snižuje hladinu cholesterolu, která může být zvýšená právě u osob trpících nadváhou.
Fat Burner

Guarana - je jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein a několik dalších účinných látek. Guarana podporuje odolnost vůči fyzické a psychické únavě, zlepšuje krevní oběh, podporuje snížení hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerace organismu po namáhavém výkonu, oddaluje proces stárnutí a omezuje pocit hladu.

Stimulující účinky guarany přetrvávají až 6 hodin po použití a umožnují zvýšit fyzickou aktivitu aniž by způsobily některý z vedlejších účinků pozorovaných při častém pití kávy (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).
Chrom - nová forma organicky vázaného trojmocného chromu na laktát je nejefektivněji využitelná organismem. Reguluje hladinu krevního cukru (je součástí GTF - glukózového tolerančního faktoru) a tím omezuje nadměrnou chuť k jídlu. Zlepšuje snášenlivost jednoduchých cukrů a využití bílkovin přijímaných stravou. Snižuje hladinu cholesterolu, přispívá ke snížení rizika aterosklerózy a srdečních onemocnění.Účinné látky poskytují 4 efekty v 1:

  • Napomáhají omezovat ukládání tuků
  • Napomáhají využívat energii z tukové tkáně
  • Podílí se na regulaci hladiny krevního cukru
  • Omezuje pocit hladu a nadměrnou chuť na sladké
  • Přispívá k energizaci organismu

Doporučené dávkování - liquid:
Základní doporučená denní dávka je 20 ml denně.
Pro maximální podporu odbourávání tuků: 2 - 3x denně 10 ml, nejlépe ráno nalačno, 60 minut před cvičením a 30 minut po jeho ukončení, případně během dne mezi jídly.
Pro účinnou stimulaci při fyzickém výkonu: 20 ml nejpozději 1 hodinu před zahájením výkonu, při vytrvalostních sportech dalších 15 ml přibližně v polovině výkonu.
Nejvýše 35 ml za den

Použití:
Z chuťového hlediska doporučujeme ředit obsah odměrky ve studené vodě nebo jiném studeném nápoji (sportovní nápoje, džus). Pro přípravu nejsou vhodné mléčné nebo alkoholické nápoje. Před použitím protřepte, po použití láhev pečlivě uzavřete a skladujte v chladu. Odměrku důkladně vymyjte teplou vodou a usušte. Výrobek má stimulační účinky, proto použijte nejpozději 3-4 hodiny před spaním!
Po otevření uchovávejte při teplotě 2- 10°C a spotřebujte do dvou měsíců.

Obsah látek na 100 ml:

  • HCA-50% extrakt...6 250mg
  • guarana extrakt...3 300 mg
  • chrom3+...500 ug

Trvanlivost:
Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Trvanlivost výrobku je za výše uvedených podmínek 18 měsíců.

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu.
Pro registrované sportovce - obsahuje kofein. Doporučená denní dávka (20 ml) obsahuje 70 mg kofeinu, což odpovídá jednomu šálku kávy. Mírný sediment není na závadu, je přirozenou vlastností výrobku. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií. Není určeno pro děti do 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby s poruchami krevního oběhu.

Zdroj: http://www.fitness-suplementy.cz

KONTAKT : dr.bodybuilding@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one